Літній лекторій
Як розуміти мистецтво
Як розуміти мистецтво. Літній лекторій
Як закохатися в живопис, літературу, скульптуру, і головне — отримати задоволення від спілкування з ними.

Мистецтво вже давно перестало бути академічною дисципліною. Зараз це швидше стиль життя і спосіб пізнання себе і світу. Гармонія людини народжується за тими ж законами, що і твір мистецтва. Зрозумівши, як вони працюють в мистецтві, ви знайдете новий і красивий шлях перетворення своєї особистості.
Програма лекторія
Що таке краса?

16 липня (вівторок) о 19:00

Краса у житті і у мистецтві – це одне й те саме? Як розрізнити красу від красивості.

Де межа між прекрасним і потворним, чи існує вона взагалі. Що таке піднесене та низьке, комічне та трагічне – розкриємо важливі естетичні категорії та закладемо основи розуміння мистецтва.
Що таке мистецтво?

17 липня (середа) о 19:00

Що можна вважати мистецтвом? Розважальне, пропагандистське чи розвиваюче і вивищуюче – яким воно буває. Чи є сучасне мистецтво справжнім мистецтвом і чи можна ставити так питання.
Як спілкуватися з творами мистецтва

18 липня (четвер) о 19:00

Як дізнатися, чи вірно я зрозумів меседж митця. Як за чуттєвим сприйняттям побачити суть. Як розуміти мистецтво різних періодів і навчитися за «мені подобається» і «не подобається» шукати причини. А також, які книги та мистецтвознавці найкраще пояснюють твори мистецтва.


Як мистецтво впливає на формування особистості

19 липня (п'ятниця) о 19:00

У чому полягає виховна роль мистецтва. Як виховувати в собі почуття прекрасного. Що дає людині розуміння і споглядання мистецьких творів. Як через свої уподобання в мистецтві розпізнати себе.
Мистецтво Давньої Греції

20 липня (субота) о 16:00

Чому філософи, письменники, художники усіх народів та часів зверталися до мистецтва Давньої Греції. Як традиції та досвід античного мистецтва надихали наступні покоління. Які уявлення та знання греків про дійсність вплелися в культуру сучасної Європи.


Ця лекція безкоштовна. Пройде на Співочому полі як публічна лекція на виставці «Квіткова Еллада». Вхід на виставку – 75 грн.
Заняття проводить Ірина Овчаренко – мистецтвознавець, доктор філософії, коуч з естетичного формування, викладач філософії «Нового Акрополя».


Зареєструватися
Ваше Ім`я
Номер телефону
Ваш E-mail
Як ти дізнався про лекцію?
Хочеш отримувати нашу розсилку?
Реєструючись, ви даєте згоду на обробку персональних даних.
16.07 - 20.07
Вартість курсу занять: 600 грн

1 заняття – 200 грн
Організатор
Новий Акрополь — це міжнародна культурна організація, яка працює у понад 50 країнах і об'єднує 40 000 волонтерів з усього світу.

Заснована к 1957 році у Буенос-Айресі (Аргентина) істориком і філософом, професором Хорхе Анхелем Ліврагою. Основні напрямки діяльності — школа філософії, культура, волонтерство.

В Україні «Новий Акрополь» працює з 1991 року.
Як нас знайти
Адреса: вул. Д. Щербаківського, 9А (2 хвилини від метро Нивки)

Телефон: (067) 656-33-62